KONST / Litografier / Serigrafi 12931078

nr 1293 1078

Håkan Nyberg

(1938-2013), Sverige

Serigrafi, Håkan Nyberg (1938-2013), Sverige. "Jordbruk". Signerad, numrerad 6/20, daterad -99. Serigrafi, oramad. Bladets mått: 44x42 cm

Håkan Nyberg, svensk konstnär född 1938, död 2013.

Utrop:

300 kr

Såld:

700 kr

måndag 25 november 2019
kl 19:33:52

  • 25 nov

Specialauktion Håkan Nyberg

Läs mer om Specialauktion Håkan Nyberg

Håkan Nyberg

Läs mer om Håkan Nyberg