KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 13117132

nr 1311 7132

Akvarell

Oidentifierad konstnär. "En alpros", Signerad Hellström, 20x23 cm

Utrop:

100 kr - 500 kr

måndag 2 mars 2020
kl 19:13:15