KONST / Litografier / Silkscreen 12931018

nr 1293 1018

Håkan Nyberg

(1938-2013), Sverige

Silkscreen, Håkan Nyberg (1938-2013), Sverige. "Olof Palme/Marcus Wallenberg", ej signerad. Silkscreen, oramad. Bladets mått: 75x53 cm

Konditionsrapport: skadad, uppklistrad på kartong

Håkan Nyberg, svensk konstnär född 1938, död 2013.

Utrop:

600 kr

Såld:

900 kr

måndag 25 november 2019
kl 19:48:48

  • 25 nov

Specialauktion Håkan Nyberg

Läs mer om Specialauktion Håkan Nyberg

Håkan Nyberg

Läs mer om Håkan Nyberg