ÖVRIGT / Textilier & Vintage / Resväska 12261017

nr 1226 1017

Resväska

Louis Vuitton. Monogram canvas med bruna skinndetaljer. Adresslapp. Fyra hjul. Märkt Louis Vuitton Paris. Ca 53x38x22 cm, lås märkt Louis Vuitton medföljer. Skänkt till auktionen av Ulla Lundevall genom stadsbrud Ettan Bratt, nyckel

Konditionsrapport: Obetydligt ytslitage. Närmast nyskick

Utrop:

10.000 kr

Såld:

26.000 kr

torsdag 18 oktober 2018
kl 18:00:00

     3.200 kr
(BEVAKNINGSPRISET EJ UPPNÅTT)
     3.600 kr
(BEVAKNINGSPRISET EJ UPPNÅTT)
     4.000 kr
(BEVAKNINGSPRISET EJ UPPNÅTT)
     5.200 kr
(BEVAKNINGSPRISET EJ UPPNÅTT)

  • Tema
  • 18 okt

Stadsbrudskåren

Läs mer om Stadsbrudskåren