KONST / Litografier / Färglitografi 13978172

nr 1397 8172

Anders Palmér

(f. 1958), Sverige

Färglitografi, Signerad, numrerad 90/270, oramat löst blad, bladets mått: 23x32 cm

Anders Palmér, född 1958 i Stockholm, svensk målare,

Utrop:

300 kr

Såld:

100 kr

måndag 17 maj 2021
kl 20:09:07

17/5 20:04:07 1      Vinnande bud

Anders Palmér

Läs mer om Anders Palmér