KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 13732049
nr 1373 2049
Charles Sjöholm
(f. 1933), Sverige
"Strandvägspromenad", Signerad. Akvarell, 30x40 cm
Charles Sjöholm, född 1933 i Stockholm, svensk målare, grafiker och tecknare.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
900 kr
måndag 18 januari 2021
kl 20:24:21
600 kr
800 kr
18 jan
Stockholm
Läs mer om Stockholm
Charles Sjöholm
Läs mer om Charles Sjöholm