KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14052242

nr 1405 2242

Kristina Assarsson

(f. 1957), Sverige

Oljemålning, Gårdsmotiv. Signerad. Olja på duk, 60x80, yttermått inklusive ram: 70x88 cm

Kristina Assarsson, svensk bildkonstnär född 1957.

Utrop:

2.000 kr

Såld:

1.600 kr

måndag 21 juni 2021
kl 19:49:05

17/6 11:00:53 1      1.500 kr
21/6 19:40:19 2      Vinnande bud

  • Tema
  • 21 jun

Kvinnliga konstnärer

Läs mer om Kvinnliga konstnärer

Kristina Assarsson

Läs mer om Kristina Assarsson