Akvarell, Frans Lindström (1874-1954), Djurgårdsteatern 1890-tal, motivet: 15 x 23

Klicka på bilden för större bild

   Bild 1  Bild 2Bild 3
909 8005 Akvarell, Frans Lindström (1874-1954), Djurgårdsteatern 1890-tal, motivet: 15 x 23
Gå till objektssidan