KONST / Litografier / Färglitografi 16009283
*
nr 1600 9283
Färglitografi
Kimmo Pälikkö. Signerad, numrerad 88/90, Helsingfors. Färglitografi, bildmått: 30x40 cm, yttermått inklusive ram: 44x54 cm
Följerätt
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
Sista tid för bud online:
måndag 26 februari 2024
kl 20:26:14
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
22/2 16:15:42
1
200 kr
26/2 20:18:25
2
150 kr
26/2 20:18:25
1
200 kr (Budbetjänt)
26/2 20:19:48
2
250 kr
26/2 20:21:14
1
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik helsingfors kimmo pälikkö litografi litografier litografiskt blad
-
3293 Färgetsning
Bo Cronqvist (f. 1948), Sverige. Signerad, numrera..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 20:42
-
3258 Färglitografi
2 st, Anders Fogelin (1933-1982), Sverige. Signera..//
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 20:46
-
3257 Färglitografi
2 st, Leif Rönn (f. 1939), Sverige. Signerad, numr..//
Aktuellt bud: 350 kr
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 20:09
-
3202 Färglitografi
Albert Johansson (1926-1998), Sverige. Komposition..//
Aktuellt bud: 600 kr
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 20:23
-
3204 Färglitografi
Albert Johansson (1926-1998), Sverige. Komposition..//
Aktuellt bud: 600 kr
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 19:43
-
3203 Färglitografi
Albert Johansson (1926-1998), Sverige. Komposition..//
Aktuellt bud: 600 kr
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 20:49
*
Färglitografi
Läs om budbetjänten
nr 1600 9283
Färglitografi
Kimmo Pälikkö. Signerad, numrerad 88/90, Helsingfors. Färglitografi, bildmått: 30x40 cm, yttermått inklusive ram: 44x54 cm
Följerätt | |
---|---|
Utrop: | 500 kr |
Såld: | 300 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 26 februari 2024 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
22/2 16:15:42 | 1 | 200 kr |
26/2 20:18:25 | 2 | 150 kr |
26/2 20:18:25 | 1 | 200 kr (Budbetjänt) |
26/2 20:19:48 | 2 | 250 kr |
26/2 20:21:14 | 1 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik helsingfors kimmo pälikkö litografi litografier litografiskt blad
-
3293 Färgetsning
Bo Cronqvist (f. 1948), Sverige. Signerad, numrera..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 20:42 -
3258 Färglitografi
2 st, Anders Fogelin (1933-1982), Sverige. Signera..//
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 20:46 -
3257 Färglitografi
2 st, Leif Rönn (f. 1939), Sverige. Signerad, numr..//
Aktuellt bud: 350 kr
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 20:09
-
3202 Färglitografi
Albert Johansson (1926-1998), Sverige. Komposition..//
Aktuellt bud: 600 kr
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 20:23 -
3204 Färglitografi
Albert Johansson (1926-1998), Sverige. Komposition..//
Aktuellt bud: 600 kr
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 19:43 -
3203 Färglitografi
Albert Johansson (1926-1998), Sverige. Komposition..//
Aktuellt bud: 600 kr
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 20:49