ART / Oil paintings / Oil paintings 16108410
nr 1610 8410
OIL PAINTINGS
2 pcs, unidentified artist. Lösa dukbitar, models, monogramsignerade EB, daterade 1918. Oil on canvas, 37x25 - 43x28, wear, damages.
2 st, Oidentifierad konstnär. Lösa dukbitar, Modeller, monogramsignerade EB, daterade 1918. Olja på duk, 37x25 - 43x28 cm, oramad
Condition: slitage, skador
600
Monday April 1 2024
at 20:32:31