ART / Oil paintings / Oil painting 12261028

nr 1226 1028

Erland Cullberg

(1931-2012), Sverige

Erland Cullberg (1931-2012), Sweden. Signerad E Cullberg. Duk, 81x65 cm. Skänkt till auktionen av stadsbrud Marianne Bernadotte,

OIL PAINTING, Signerad E Cullberg. Olja på duk, 81x65 cm. Skänkt till auktionen av stadsbrud Marianne Bernadotte

Erland Cullberg, Swedish painter, born 1931, dead 2012.

Yes

10000

SEK 8000

Thursday October 18 2018
at 18:00:00

     1.100 kr
(RESERVE NOT MET)
     1.300 kr
(RESERVE NOT MET)
     1.900 kr
(RESERVE NOT MET)
     2.200 kr  RESERVE NOT MET)

  • Thema-auction
  • Oct 18

Stadsbrudskåren

Read more about Stadsbrudskåren

  • Artist/Designer

Erland Cullberg

Read more about Erland Cullberg