KONST / Litografier / Färglitografi 15978196
nr 1597 8196
Ruth Goldmann-Grosin
(f. 1941), Sverige
Färglitografi, Tunisisk Kruka. Signerad, numrerad 24/30,45x43 cm, yttermått inklusive ram: 69x65 cm
Ruth Goldmann-Grosin, svensk målare och grafiker född 1941.
Utrop:
500 kr
måndag 12 februari 2024
kl 19:02:47
Ruth Goldmann-Grosin
Läs mer om Ruth Goldmann-Grosin