KONST / Litografier / Färglitografi 16197145
nr 1619 7145
Färglitografi
Anders Erik Malm. Signerad, numrerad 65/150, daterad -78 "störtad trollslända". Färglitografi, bildmått: 44x50 cm, yttermått inklusive ram: 54x76 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 13 maj 2024
kl 18:08:30
12/5 10:09:23