SILVER & METAL / Silver / Tablespoons 16003239
nr 1600 3239
TABLESPOONS
3 pcs, silver, (2 st 1700-tal). Length: ca 20 cm, weight: 125 g ca,
3 st, silver, (2 st 1700-tal). Längd: ca 20 cm, Vikt: 125 g ca
800
SEK 700
Monday February 26 2024
at 18:34:26
26/2 09:52:47
600 kr
26/2 16:57:11
Legering av koppar, mässing och nickel.
Nysilver stämplas vanligtvis med bokstäverna ALP eller NS.
Silver