KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blyertsteckning 15978363
nr 1597 8363
Ragnar Sandberg
(1902-1972), Sverige
Blyertsteckning, Signerad, daterad -71. Bildmått: 11,5x15,5 cm, yttermått inklusive ram: 29x35 cm
Ragnar Sandberg, svensk målare och grafiker född 1902, död 1972.
Utrop:
500 kr
Såld:
800 kr
måndag 12 februari 2024
kl 19:33:49
300 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr
500 kr
600 kr
700 kr
Ragnar Sandberg
Läs mer om Ragnar Sandberg