ART / Lithographs / Portfolio 16119049
nr 1611 9049
PORTFOLIO
9 litografier, Birgitta Liljebladh och Torsten Renqvist samt Svenolov Ehrén, "Cattus". Signed, numbered 202/300, dated 1956, ca 42x60 cm (vikta), oramade lösa blad,
9 litografier, Birgitta Liljebladh och Torsten Renqvist samt Svenolov Ehrén, "Cattus". Signerad, numrerad 202/300, daterad 1956, ca 42x60 cm (vikta), oramade lösa blad
800
SEK 350
Monday April 8 2024
at 18:32:06
5/4 20:45:18
300 kr
8/4 18:24:44