KONST / Litografier / Färglitografi 16003087
nr 1600 3087
Mikael Kihlman
(f. 1953), Sverige
Färglitografi, Landskap. Signerad, numrerad EA XVIII/XX, daterad -89. Bladets mått: 49x59 cm, yttermått inklusive ram: 58x68 cm
Mikael Kihlman, född 1953, svensk målare och grafiker.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 26 februari 2024
kl 19:26:24
26/2 13:17:18