KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16181014
nr 1618 1014
Staffan Hallström
(1914-1976), Sverige
Oljemålning, Vinterlandskap. Signerad, daterad -51. Olja på duk, 45x54 cm, yttermått inklusive ram: 55x64 cm
Kondition: skadad
måndag 6 maj 2024
kl 19:16:17
Staffan Hallström
Läs mer om Staffan Hallström