750 6004 Oljemålning Beda Löberg (1895-1974), Blomstilleben, signerad, a tergo daterad -51, pannå: 55x46
S�ldes f�r 5.100 kr (Sista budtid är den 26 mars 2012 19:49)
750 6005 Oljemålning Beda Löberg (1895-1974), Blomstilleben, signerad, a tergo daterad Beda Löberg, -1958, pannå: 27x40
S�ldes f�r 4.200 kr (Sista budtid är den 26 mars 2012 19:45)
750 6024 Oljemålning Beda Löberg (1895-1974), Blomstilleben, signerad. samt à tergo 1957. Pannå 29x21
S�ldes f�r 2.200 kr (Sista budtid är den 26 mars 2012 19:11)
750 6027 Oljemålning Beda Löberg (1895-1974), Bygata. Intyg à tergo av Pontus Löberg. Pannå 38x28
S�ldes f�r 1.100 kr (Sista budtid är den 26 mars 2012 19:17)
750 6012 Oljemålning Beda Löberg (1895-1974), Fiskebodar, Intygad à tergo av Pontus Löberg, pannå 40x33
S�ldes f�r 3.900 kr (Sista budtid är den 26 mars 2012 19:14)
750 6010 Oljemålning Beda Löberg (1895-1974), Fiskebodar, signerad & daterad a tergo -1958, pannå: 70x45
S�ldes f�r 3.300 kr (Sista budtid är den 26 mars 2012 19:55)
750 6020 Oljemålning Beda Löberg (1895-1974), Fiskebodar, signerad à tergo, -1955, pannå 30x27
S�ldes f�r 3.600 kr (Sista budtid är den 26 mars 2012 19:35)
750 6001 Oljemålning Beda Löberg (1895-1974), Fiskeläge, intyg a tergo, pannå: 55x45
S�ldes f�r 1.400 kr (Sista budtid är den 26 mars 2012 19:44)
750 6013 Oljemålning Beda Löberg (1895-1974), Fiskeläge, Signerad à tergo -1953, pannå 33x40
S�ldes f�r 950 kr (Sista budtid är den 26 mars 2012 19:15)
750 6014 Oljemålning Beda Löberg (1895-1974), Fiskeläge, signerad, -49, samt signerad à tergo, pannå 33x40
S�ldes f�r 2.500 kr (Sista budtid är den 26 mars 2012 19:16)
750 6008 Oljemålning Beda Löberg (1895-1974), Fiskeläge, signerad, pannå: 46x37
S�ldes f�r 650 kr (Sista budtid är den 5 mars 2012 19:50)
750 6002 Oljemålning Beda Löberg (1895-1974), Gårdsinteriör, Tillskriven, olja på duk, ramens innermått: 51x65
S�ldes f�r 1.500 kr (Sista budtid är den 26 mars 2012 19:57)
750 6015 Oljemålning Beda Löberg (1895-1974), Hus, signerad à tergo -1944, pannå 33x23
S�ldes f�r 900 kr (Sista budtid är den 26 mars 2012 19:20)
750 6017 Oljemålning Beda Löberg (1895-1974), Hus, signerad à tergo -1946, pannå 26x34
S�ldes f�r 1.300 kr (Sista budtid är den 26 mars 2012 19:20)
750 6019 Oljemålning Beda Löberg (1895-1974), Hus, signerad, pannå 35x27
S�ldes f�r 350 kr (Sista budtid är den 26 mars 2012 19:30)
750 6006 Oljemålning Beda Löberg (1895-1974), Kustmotiv, signerad, a tergo daterad, -1954, pannå: 64x50
S�ldes f�r 3.400 kr (Sista budtid är den 26 mars 2012 19:47)
750 6023 Oljemålning Beda Löberg (1895-1974), Porträtt av gosse, signerad. och dat. à tergo 1938. Pannå 24x19
S�ldes f�r 550 kr (Sista budtid är den 26 mars 2012 19:10)
750 6022 Oljemålning Beda Löberg (1895-1974), Porträtt. Intyg à tergo av Pontus Löberg. Pannå 22x16
S�ldes f�r 350 kr (Sista budtid är den 26 mars 2012 18:07)
750 6003 Oljemålning Beda Löberg (1895-1974), Sjölandskap med byggnader, signerad, a tergo daterad -1964, pannå: 46x55
S�ldes f�r 1.100 kr (Sista budtid är den 26 mars 2012 19:41)
750 6018 Oljemålning Beda Löberg (1895-1974), Sjömärke, signerad à tergo -1955, pannå 31x27
S�ldes f�r 1.400 kr (Sista budtid är den 26 mars 2012 19:28)
750 6009 Oljemålning Beda Löberg (1895-1974), Småstadsgata, tillskriven Beda Löberg, duk 45x79
S�ldes f�r 1.900 kr (Sista budtid är den 26 mars 2012 19:51)
750 6028 Oljemålning Beda Löberg (1895-1974), Stilleben, sign 1949 samt à tergo. Pannå 49x42
S�ldes f�r 4.000 kr (Sista budtid är den 26 mars 2012 19:18)
750 6007 Oljemålning Beda Löberg (1895-1974), Stilleben, signerad, a tergo daterad -1946, pannå: 35x27
S�ldes f�r 3.900 kr (Sista budtid är den 26 mars 2012 20:00)
750 6025 Oljemålning Beda Löberg (1895-1974), Stilleben, signerad. à tergo 1957. Pannå 49x39
S�ldes f�r 1.100 kr (Sista budtid är den 26 mars 2012 19:13)
750 6026 Oljemålning Beda Löberg (1895-1974), Stilleben, signerad. à tergo. 1948. Pannå 34x26
S�ldes f�r 4.100 kr (Sista budtid är den 26 mars 2012 19:14)
750 6016 Oljemålning Beda Löberg (1895-1974), Stugor, signerad à tergo, -1953, pannå 32x27
S�ldes f�r 1.600 kr (Sista budtid är den 26 mars 2012 19:22)
750 6021 Oljemålning Beda Löberg (1895-1974), tillskriven, Småstadsgata. Duk 27x67
S�ldes f�r 3.000 kr (Sista budtid är den 26 mars 2012 18:05)