1571 2003 Ammunitionslåda för högexplosiva fragmenteringsminor levererade till det ukrainska försvaret. Längd: 87 cm, djup: 35 cm, höjd: 29 cm
S�ldes f�r 350 kr (Sista budtid är den 16 oktober 2023 18:11)
1571 2005 Ammunitionslåda för Reactive anti-tank granatkastare RPG 18. Tillverkningsår 1989 (Sovjetunionen). Kom från Bakhmut (sommaren 2023).
Längd: 125 cm. Djup: 58 cm, höjd: 40 cm
S�ldes f�r 100 kr (Sista budtid är den 16 oktober 2023 18:25)
1571 2001 Ammunitionslåda Längd: 53 cm. Djup: 34 cm, höjd: 25 cm
S�ldes f�r 300 kr (Sista budtid är den 16 oktober 2023 18:03)
1571 2012 Blandteknik Nika Muzychko, Ukraina. "Fält". Signerad, blandteknik, collage, daterad 2022. 39x69 cm, yttermått inklusive ram: 46x76
S�ldes f�r 300 kr (Sista budtid är den 16 oktober 2023 18:46)
1571 2013 Blandteknik Nika Muzychko, Ukraina. "Flod". Signerad, blandteknik, collage, daterad 2022. 69x39 cm, yttermått inklusive ram: 76x46
S�ldes f�r 300 kr (Sista budtid är den 16 oktober 2023 18:49)
1571 2011 Blandteknik Nika Muzychko, Ukraina. "Skog". Signerad, blandteknik, daterad 2022. Olja på duk, 69x39cm, yttermått inklusive ram: 76x46
S�ldes f�r 800 kr (Sista budtid är den 16 oktober 2023 18:42)
1571 2009 Blandteknik Nika Muzychko, Ukraina. "Träsk". Signerad, blandteknik, collage, daterad 2022. 54x39 cm, yttermått inklusive ram: 61x46
S�ldes f�r 300 kr (Sista budtid är den 16 oktober 2023 18:34)
1571 2027 Oljemålning Alex Smart, (f. 1988, Ukraina). "Dreaming about Victory". Signerad, daterad 2023. Oramad. Olja på pannå, 42x60
S�ldes f�r 600 kr (Sista budtid är den 16 oktober 2023 19:43)
1571 2007 Oljemålning Alex Smart, (f. 1988, Ukraina). "Flamingo". Signerad, daterad 2022. Oramad. Olja på pannå, 80x42
S�ldes f�r 700 kr (Sista budtid är den 16 oktober 2023 18:26)
1571 2040 Oljemålning Anatoly Lyan, Ukraina. "Lion". Signerad. Daterad 2022. Olja på pannå, 29x33 cm, yttermått inklusive ram: 38x48
S�ldes f�r 600 kr (Sista budtid är den 16 oktober 2023 20:33)
1571 2032 Oljemålning Hanna Szyvotovska (f. 1970, Ukraina). Signerad, daterad 2018. "Morgon över staden". Signerad, daterad 2018. Olja på duk, 80x60cm, oramad
S�ldes f�r 1.500 kr (Sista budtid är den 16 oktober 2023 20:04)
1571 2030 Oljemålning Ksenia Lagvinenko, Ukraina. "Yellow field". Signerad, daterad 2019. Olja på duk, 55x80cm, oramad
S�ldes f�r 2.200 kr (Sista budtid är den 16 oktober 2023 19:58)
1571 2006 Oljemålning Maks Belinsky (f. 1985), Ukraina. "Camouflage forest". Signerad, daterad 2004. Olja på duk, 79x49 cm, yttermått inklusive ram: 86x56
S�ldes f�r 1.500 kr (Sista budtid är den 16 oktober 2023 18:35)
1571 2035 Oljemålning Vladyslav A (f. 1988, Ukraina). "Crimea-Ukraine". Signerad. Oramad. Olja på pannå, 40x30
S�ldes f�r 300 kr (Sista budtid är den 16 oktober 2023 20:14)
1571 2018 Rpg-fodral Längd: 74 cm
S�ldes f�r 500 kr (Sista budtid är den 16 oktober 2023 19:09)
1571 2022 Träsnitt Roman Dmytryk (f. 1962, Ukraina). Motiv från utkanten av Lviv. Signerad. Bildmått: 37x22 cm, yttermått inklusive ram: 54x39
S�ldes f�r 300 kr (Sista budtid är den 16 oktober 2023 19:24)