Veckoauktion den 28 maj 2001

  • Order by

  • 7029
    FÄRGLITOGRAFI Karl Höglund, 278/290, 62x43
    Stopped

    28 maj at 17:00
  • 7030
    FAT Glas, Kosta, Göran Wärff, Diam. 35
    Stopped

    28 maj at 17:00
  • 5041
    Stopped

    28 maj at 17:00
  • 5039
    PASTELL Gossporträtt, 44x36, 1800-tal
    Stopped

    28 maj at 17:00
  • 5001
    SOFFA Design Carl Malmsten, L180
    Stopped

    28 maj at 17:00
  • 1087
    SVÄRD 1 par, orientaliska
    Stopped

    28 maj at 17:00