7238 Akvarell
Såld: 150 kr
Såldes den 20 maj 2024 -
5104 Akvarell
Såld: 100 kr
Såldes den 20 november 2023 -
4071 Akvarell
Såld: 300 kr
Såldes den 25 maj 2020
9239 Akvarell
Björn Blomberg (1925-2003), signerad. 25x28 cm
Såld: 100 kr
Såldes den 8 oktober 2018 -
5182 Akvarell
Björn Blomberg (1925-2003), Kust, 25x30
Såld: 600 kr
Såldes den 13 februari 2017 -
7093 Litografi
Björn Blomberg, "Vårvindar 5" 355/380, 30x40
Såld: 150 kr
Såldes den 9 februari 2009
3251 Färglitografi
Björn Blomberg, Fågel, 31/250, 41x52
Såld: 100 kr
Såldes den 6 oktober 2008 -
2389 Färglitografi
Björn Blomberg, 30 x 37, 318/380, vinterlandskap
Såld: 100 kr
Såldes den 24 oktober 2005 -
3034 Litografi
Björn Blomberg, PT,, skidåkare, 27 x 37
Såld: 100 kr
Såldes den 1 juli 2002