KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 16217238
nr 1621 7238
Björn Blomberg
(1925-2003)
Björn Blomberg (1925-2003), "Snöbyar, Torneträsk". Signerad. Akvarell, bildmått: 19x21 cm, yttermått inklusive ram: 30x32 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 20 maj 2024
kl 19:56:20
17/5 21:58:13
100 kr
20/5 19:51:09